Fotogrāfs Artūrs Zuika savu karjeru uzsāka tālajā 1980.gadā kā fotogrāfs tā laika valsts uzņēmumā „Sadzīves pakalpojumi”.

Latvijai atgūstot neatkarību, Artūrs Zuika uzsāka privātpraksi, un savas ilgās karjeras laikā uzkrājot neatsveramu pieredzi, zināšanas, un neskaitāmas klientu pozitīvas atsauksmes.

Fotogrāfa pakalpojumus klienti izmanto īpašu notikumu iemūžināšanai, tāpēc jo sevišķi svarīgi ir ne vien attaisnot klientu liktās cerības uz kvalitatīvu fotogrāfa darbu, bet ar radošu pieeju un gadu laikā uzkrātām zināšanām un pieredzi, radīt fotogrāfijas, kuras apskatot pat pēc vairākiem gadiem spēsiet izdzīvot tā īpašā notikuma izjūtas.

Fotogrāfs Artūrs Zuika garantē kvalitāti savam darbam, tādējādi Jūs pat pēc daudziem gadiem sajutīsiet tās pašas emocijas un sajūtas, kas virmoja gaisā Fotogrāfa Artūra Zuikas iemūžinātajos notikumos.

Ja reiz būsiet izmantojis Fotogrāfa Artūra Zuikas foto pakalpojumus, arī Jūs kļūsiet par viņa darbu kvalitātes cienītāju, iesakot to arī saviem draugiem, radiem, paziņām – ne velti Fotogrāfs Zuika nereti kļūst par vairāku paaudžu kāzu fotogrāfu, iemūžinot šo skaisto notikumu gan vecākiem, gan pēc vairākiem gadiem – arī bērniem!

Kvalitāte par saprātīgu cenu garantē – Fotogrāfs Artūrs Zuika!

Tel. 29297919
E-pasts: info@fotozuika.lv
VID Nodokļu maksātāju reģistra Nr: AK 0001931